gfa keman masterclass

23 - 28 TEMMUZ 2019

ERKİN ONAY (Keman) Türkiye | ILDIKO MOOG (Keman) Macaristan |
ERKİN ONAY

ERKİN ONAY

Yurt içinde ve yurt dışında pek çok etkinliği bulunan Erkin Onay, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, İstanbul, İzmir, Antalya, Çukurova, Bursa Devlet Senfoni Orkestraları, Eskişehir Senfoni Orkestrası, DESSO ve BASSO ile Gürer Aykal, Rengim Gökmen, İbrahim Yazıcı, Antonio Pirolli, Naci Özgüç, Vladimir Altschuler ve
Emil Tabakov tarafından yönetilen konserlere solist olarak katıldı. Türkiye, Ukrayna, Brazilya: Japonya, Hindistan, İngiltere ve Almanya’da çeşitli resital ve oda müziği konserleri verdi. 2016 yılından bu yana BEGOA Ensemb-le’ın “E” harfini temsil etmektedir.

ILDIKO MOOG

ILDIKO MOOG

Münih Senfoni orkestrasında Başkemanci olarak ve bir sene de Münih Devlet Operası’nda grup şefi olarak çalıştı. Almanya’da birçok orkestrayla solist olarak sahne aldı.

Bell’Arte Quartet’le sayısız konser gerçeleştirdi. İsviçre’nin Soin Kenti’nde yapılan Tibor Varga Masterclass’ında 5 yıl boyunca öğretici kadrosunda görev aldı. Tayvan’ın Taipeh şehrinde sürekli olarak masterclass verdi.

Freiburg Filarmoni Orkestrasın’daki baş kemancılığının yanısıra Freiburg Müzik Yüksek Akademisi’nde de profesör olarak keman ve orkestra dalında dersler verdi.