Açılış Konseri – Juan Lago & Belen Navarro (Ispanya) –  Piyano
18.07

Açılış Konseri – Juan Lago & Belen Navarro (Ispanya) – Piyano


TAŞTA -Antik Taş Ocağı 21:00
Kumda Piyano – Açık Sahne Konseri
22.07

Kumda Piyano – Açık Sahne Konseri


KUMDA - Festival Merkezi 20:30
Gülsin Onay (Piyano) & Serhan Bali
27.07

Gülsin Onay (Piyano) & Serhan Bali


Zefirya Kültür Merkezi 21:00
Murray McLachlan & Kathryn Page (İngiltere)- Piyano
02.08

Murray McLachlan & Kathryn Page (İngiltere)- Piyano


TAŞTA -Antik Taş Ocağı 21:00
Son Sözün Şifreleri: Saygun, Opus 76 – Türev Berki
03.08

Son Sözün Şifreleri: Saygun, Opus 76 – Türev Berki


KUMDA - Festival Merkezi 20:30
Danica Stojanova (Makedonya) – Piyano
04.08

Danica Stojanova (Makedonya) – Piyano


Zefirya Kültür Merkezi 21:00
Kumda Piyano II
06.08

Kumda Piyano II


KUMDA - Festival Merkezi 20:30
Tuna Bilgin – GFA Genç Yetenekler
09.08

Tuna Bilgin – GFA Genç Yetenekler


KUMDA - Festival Merkezi 20:30
Antal Zalai – Keman (Macaristan) & Yener Gökbudak – Piyano
12.08

Antal Zalai – Keman (Macaristan) & Yener Gökbudak – Piyano


TAŞTA -Antik Taş Ocağı 21:00
Kumda Keman
13.08

Kumda Keman


KUMDA - Festival Merkezi 20:30
Beethoven’ı Anlatmak (Teatral konser)
15.08

Beethoven’ı Anlatmak (Teatral konser)


TAŞTA - Antik Taş Ocağı 21:00
Ophelie Gaillard (Fransa) – Viyolonsel & Atakan Sarı – Piyano
19.08

Ophelie Gaillard (Fransa) – Viyolonsel & Atakan Sarı – Piyano


TAŞTA -Antik Taş Ocağı 21:00
Kumda Çello
20.08

Kumda Çello


KUMDA - Festival Merkezi 20:30
Şatonun Altında
27.08

Şatonun Altında


TAŞTA- Antik Taş Ocağı 21:00
Bir Çekirgenin Rüyası – Sirk performansı (Hollanda)
28.08

Bir Çekirgenin Rüyası – Sirk performansı (Hollanda)


TAŞTA- Antik Taş Ocağı 21:00
Uriel Herman (İsrail) – Caz Piyano
29.08

Uriel Herman (İsrail) – Caz Piyano


SUDA - Festival Merkezi 20:30
Nout (Fransa)
30.08

Nout (Fransa)


SUDA - Festival Merkezi 20:30
Mehmet Ali Şimayli ‘Portrait and a Dream’
31.08

Mehmet Ali Şimayli ‘Portrait and a Dream’


SUDA - Festival Merkezi 20:30
Zozo [A.F.O.M., MACADAM MAMBO] / Emin (TAVERN) – DJ Performansı
02.09

Zozo [A.F.O.M., MACADAM MAMBO] / Emin (TAVERN) – DJ Performansı


SUDA - Festival Merkezi 20:30
Love Jazz Quartet
06.09

Love Jazz Quartet


SUDA - Festival Merkezi 20:30
Çocuklar için Masalların Masalı
08.09

Çocuklar için Masalların Masalı


SUDA - Festival Merkezi 20:30
Yürüyen Merdiven ve Tülay Günal
09.09

Yürüyen Merdiven ve Tülay Günal


SUDA - Festival Merkezi 20:30
Bilkent Gençlik Senfoni Orkestrası & Gülsin Onay (Piyano)  Arp: Alara Acar  Şef: Işın Metin
14.09

Bilkent Gençlik Senfoni Orkestrası & Gülsin Onay (Piyano) Arp: Alara Acar Şef: Işın Metin


TAŞTA- Antik Taş Ocağı 21:00